Kategoriler

Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları

www.nesedukkani.com sitesinin tüm hakları Neşe Dükkanı Butik Sabun - Kokulutaş ve Özel Gün Hediyelikleri İmalatı'na aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin ürünler, logolar v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır.

Kullanıcı Website dahilinde bulunan ürünleri, bilgileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code'ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Neşe Dükkanı Butik Sabun - Kokulutaş ve Özel Gün Hediyelikleri İmalatı ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. Kullanan kişi - kurum veya kuruluş hakkında her hangi bir ihtara gerek duyulmadan yasal süreç başlatılır.
 
Siteye giren ve kullanıma devam eden tüm kullanıcılar bu şartları peşinen kabul etmiş sayılır.