Kategoriler

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

GİZLİLİK 

  • www.nesedukkani.com ziyaretçilerinin bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü kişilere satılmaz, kiralanmaz veya hiçbir şekilde kullandırılmaz.
  • Kredi kart bilgileriniz www.nesedukkani.com sitesinde kayıtlı tutulmaz. Bilgiler 256 bit SSL şifreleme ile bankaya iletilir. Kredi kart bilgileriniz, sistemimizde kayıtlı tutulmadığından, bilgilerin başkaları tarafından görüntülenmesi mümkün değildir.  Bilgiler sitede kayıtlı tutulmadığından her alışverişinizde kredi kartı bilgilerinizi yeniden sisteme girmeniz gerekmektedir.
  • Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz. www.nesedukkani.com ’ a üye olurken verdiğiniz bilgiler yalnız kendi analizlerimiz için kullanılır.
  • www.nesedukkani.com alışveriş sitesinde kullanılan yazı ve resimlerin kullanım hakkı Neşedükkanı Butik Sabun & Kokulu Taş & Butik Hediyelikler & Mum Malzemeleri ve Hobi Malzemeleri ’ ne aittir.
  • Bu site üzerinden başka site veya ortamlara link verilebilmektedir. Neşedükkanı Butik Sabun & Kokulu Taş & Butik Hediyelikler & Mum Malzemeleri ve Hobi Malzemeleri ’ nde verilen bilgi güvenceleri diğer siteleri kapsamaz.
  • www.nesedukkani.com bilgi vermeksizin kendi internet sitesi içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

GÜVENLİK 

Kredi Kartları Güvenliği 
www.nesedukkani.com, internet alışveriş sitesini ziyaret edip alışveriş yaparken bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırsınız. www.nesedukkkani.com ,  Neşedükkanı Butik Sabun & Kokulu Taş & Butik Hediyelikler & Mum Malzemeleri ve Hobi Malzemeleri ’nin  On-Line hizmet sunan alışveriş sitesidir. Neşedükkanı Butik Sabun & Kokulu Taş & Butik Hediyelikler & Mum Malzemeleri ve Hobi Malzemeleri için en öncelikli konu, gizlilik ve güvenliktir. Elektronik alışveriş yapan siz özel müşterilerimizin ödemelerinde ve kişisel kayıtlarında da güvenlik öncelikli olarak ele alınmaktadır. www.nesedukkani.com üyelik ve/veya alışveriş aşamasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi isteyecektir. Bu bilgiler size daha iyi hizmet vermek için kullanılacaktır ve kesinlikle üyelerimizin bilgisi ve onayı olmadan üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. www.nesedukkani.com , site ziyaretçilerinden istediği kişisel bilgiler dışında, web sitesi içindeki dolaşım ve hareket tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. www.nesedukkani.com üyelerine, Neşedükkanı Butik Sabun & Kokulu Taş & Butik Hediyelikler & Mum Malzemeleri ve Hobi Malzemeleri ürünleri, yenilikler ve kampanyalar ile ilgili değişik zamanlarda E-posta gönderebilir. Dilediğiniz zaman bu elektronik postaları almama veya tekrar alma hakkınız bulunmaktadır.

 

SSL Güvenlik Protokolü 

Internet alışverişlerinizde kredi kartı ile alışveriş yapan müşterilerimiz için SSL (Secure Socket Layer) güvenli soket katmanı güvenlik protokolü kullanılmaktadır. Bu teknoloji ile internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafik,  şifrelenerek gizlilik sağlanmaktadır. SSL teknolojisi ile Kredi kartı kullanarak internet üzerinden alışveriş yaptığınızda, kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi www.nesedukkani.com çalışanı ya da üçüncü şahıslar tarafından görülememektedir.

 

3D secure, Kredi Kartı ve Bilgi Güvenliği 

Müşterilerimizin sisteme girdikleri bilgiler üstün elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle ve yasaların izin verdiği çerçevede kullanılmaktadır.  www.nesedukkani.com web sitemizden alışveriş yaptığınızda kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Bu nedenle her alışverişte kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir. 3D secure ( şifre ile onaylama ), sanal ortamda yapılan alışverişlerin güvenliğinin sağlanması amacı ile geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. 3D uygulamalarda, Visa kredi kartları için yapılan uygulamaya “ Verified by Visa “, MasterCard için ise SecureCode adı verilir. 3D secure yöntemi ile yapılan alışverişlerde kredi kartınızın 3D Secure sistemini desteklemesi gerekmektedir. Bu durumda kart sahibi, işlem esnasında kendi özel şifresi ile giriş yapar. Kredi kartı 3D secure özelliği taşımayanlar www.nesedukkani.com sitesinden alışverişlerini havale/eft yöntemi ile yapabileceklerdir.

Kredi kartı ödeme alt yapımız uluslararası güvenilirliğe sahip olan PAYTR ödeme alt yapısını kullanmaktadır. PAYTR hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız

 

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, firmamız tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri'ne , herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrenizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.