Kategoriler

SİTE KULLANIM KOŞULLARI

Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. www.nesedukkani.com bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. 

 

2) KULLANIM KOŞULLARININ DEĞİŞTİRİLMESİ

Neşe Dükkanı Butik Sabun - Kokulutaş ve Özel Gün Hediyelikleri İmalatı'nın herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu ve sözleşmeyi mevcut ve güncellenmiş versiyonu ile kabul ettiğini beyan etmiş sayılır. 

3) KULLANICI BİLGİLERİ HAKKINDA

www.nesedukkani.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve diğer türlü formların bulunduğu bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma veya başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar vermeleri kesinlikle yasaktır. Aksi halde de tüm sorumluluk kullanıcıya ait olup, www.nesedukkani.com 'un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları kesinlikle yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma ve/veya bulunmaya teşebbüs etmeleri kesinlikle yasaktır.

4) ÜYELİK HESABI OLUŞTURMA , KULLANICI ADI - PAROLA VE GÜVENLİK

Web sitesi hizmetlerinden herhangi birinin bir hesap açmanızı gerektirmesi durumunda, yürürlükteki kayıt formunda istendiği gibi bize güncel, tam ve doğru bilgiler vererek kayıt işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Ayrıca bir parola ve kullanıcı adı seçmeniz gerekmektedir. Parolanızın ve diğer tüm umuma açık olmayan hesap bilgilerinizin gizliliğini korumaktan tamamen kullanıcı sorumludur. Buna ek olarak, kullanıcı hesabınızdaki her türlü etkinlikler tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı Hesabınızın yetkisiz kullanımını veya herhangi bir güvenlik ihlalini hemen www.nesedukkani.com 'a bildirmeyi kabul etmiş sayılırsınız. Başka birinin bilginiz dahilinde veya haricinde parolanızı veya hesabınızın kullanımı sonucu uğrayabileceğiniz herhangi bir kayıptan www.nesedukkani.com  sorumlu olmayacaktır. Ancak, başkasının ; hesabınızı veya parolanızı kullanması sonucuwww.nesedukkani.com veya başka bir tarafın uğradığı zararlardan siz sorumlu tutulabilirsiniz. Hesap sahibinin izni olmadan herhangi bir zamanda bir başkasının hesabını kullanamazsınız.

5) HAK VE SORUMLULUKLAR

www.nesedukkani.com sitesinde bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.nesedukkani.com ve sahibi Neşe Dükkanı Butik Sabun - Kokulutaş ve Özel Gün Hediyelikleri İmalatı site içeriğindeki bilgi ve tipografi hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir bilgi hatasından dolayı www.nesedukkani.com sitesi ve sahibi Neşe Dükkanı Butik Sabun - Kokulutaş ve Özel Gün Hediyelikleri İmalatı 'na sorumluluk yüklenemez. 
www.nesedukkani.com  sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Neşe Dükkanı Butik Sabun - Kokulutaş ve Özel Gün Hediyelikleri İmalatı 'na aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.
İletim, sunucu, yazılım vb her türlü kaynak nedenli olarak hizmetin anlık kesintisi, belirli bir süre durması veya uzun süreli verilememesi gibi durumlarda www.nesedukkani.com sorumlu tutulamaz. www.nesedukkani.com bu durumun ortadan kaldırılması ve aksaklıkların giderilmesi için gerekli çabayı göstermekle birlikte yetersiz kalabilir ve üçüncü taraf kaynaklı sayılan bu tip ve benzeri sorunlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
Site genellikle günün 24 saati ve haftanın 7 günü kullanıma açıktır. Ne var ki, www.nesedukkani.com  işbu site’yi zaman zaman erişime kapatma hakkını saklı tutar.www.nesedukkani.com site’ye erişimin kesintiye uğramasından, site’nin geçici olarak ya da tamamen kapatılmasından doğacak zararlardan sorumlu değildir. Siteye erişim ücretsizdir. Erişim maliyeti ve telekomünikasyon ağının kullanımı, Site kullanıcılarının kendi sorumluluğundadır. 
Neşe Dükkanı Butik Sabun - Kokulutaş ve Özel Gün Hediyelikleri İmalatı 'nın kontrolü dışında kalan unsurlardan veya kullanıcının Site’yi kullanması nedeniyle teknik ortamına, bilgisayarına, yazılım, ağ ekipmanı veya diğer aksesuarlarına verilen zararlardan sorumlu tutulamaz.

6) YASA DIŞI KULLANIMA MEN

Web Sitesi Hizmetlerini kullanımınızın bir şartı olarak, Web Sitesi Hizmetleri kanuna aykırı veya bu hükümler, koşullar veya uyarılar tarafından yasaklanmış herhangi bir amaçla kullanamazsınız. Web Sitesi Hizmetleri'ni, herhangi bir www.nesedukkani.com  sunucusuna veya herhangi bir Neşe Dükkanı Butik Sabun - Kokulutaş ve Özel Gün Hediyelikleri İmalatı sunucusuna bağlı ağlara zarar verecek, devre dışı bırakacak, kapasitesini zorlayacak veya bozacak ya da üçüncü bir tarafın Web Sitesi Hizmetleri'nden yararlanmasına müdahale edecek şekilde kullanamazsınız. Web Sitesi Hizmetleri'ne, başka hesaplara, bilgisayar sistemlerine veya herhangi bir www.nesedukkani.com sunucusuna veya Web Sitesi Hizmetleri'nden herhangi birine bağlı ağlara, saldırı, parola deşifre etme yoluyla veya başka bir yolla yetkisiz erişim elde etmeye çalışamazsınız. Web Sitesi Hizmetleri yoluyla bilerek kullanıma sunulmamış herhangi bir malzeme veya bilgiyi herhangi bir yöntemle elde edemez veya elde etme girişiminde bulunamazsınız.
Neşe Dükkanı Butik Sabun - Kokulutaş ve Özel Gün Hediyelikleri İmalatı ve/veya www.nesedukkani.com  sitesine hileli olarak erişmenin, müdahale etmenin, çalışmasını tahrif etmenin, hile ile veri eklemenin, eklenmiş verileri elde etmenin yasaya göre ceza gerektiren suçlar dahilinde olduğunu ve bu tür eylemlerin getirdiği yasal yükümlülükleri kabul etmiş sayılırsınız.

7) PUAN VE HEDİYE ÇEKİ SİSTEMİNİN USULE VE ETİK KURALLARA AYKIRI KULLANIMI

Web sitesi tarafından üyelere ve müşterilere site içerisinde veya sosyal medya da yapacakları bazı eylemler (tavsiye-davet-yorum) sonucu verilen puanların kazanım ve kullanım şartları belli kural ve koşullara bağlıdır ve her kullanıcı siteye erişimi ile bu kural ve koşulları peşinen kabul etmiş sayılır. Puan sisteminden devamlı olarak yararlanmak için herhangi bir şekilde fake bir hesap açarak ürün tavsiye sisteminin kullanılması sonucu puan kazanılması , web sitesinde bulunan ve kullanıcı tarafından alımı yapılmamış olan ürünlere yorum yaparak puan kazanılması veya yine fake bir hesap açarak yeni üyelik oluşturmak sureti ile puan kazanarak bu puanı alışverişte kullanmaya çalışmak web sitesini bu ve bunun gibi eylemler ile meşgul etmek kesinlikle yasak olup ilgili yasa ve yükümlükler ile web sitesinin kullanıcı hesabını askıya almak ve/veya tamamen kısıtlamak hakkı saklı olup , bu tür girişimde bulunan kullanıcılar hakkında yasal süreç başlatma hakkı web sitesine aittir.

8) GİZLİLİK VE GÜVENLİK HAKLARINIZ

Gizlilik ve Güvenlik haklarınız hakkında bilgi almak için tıklayınız

9) DİĞER

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.