Kargo Ücretleri Hakkında Bilgilendirme

Kargolarımız ; Tüm Türkiye'ye Anlaşmalı kargo şirketimiz olan Yurt İçi Kargo ile %65 indirimli olarak gönderilir.

Desi ve ücret tablosu aşağıdadır

 

1 - 10   desi arası 9,00-TL  / 11 - 15 desi arası 12,00-TL /  16 - 20 desi arası 16,00-TL

 

20 desi'yi geçmemek kaydı ile siparişinizin toplam tutarı 250-TL (kdv dahil) ve üzeri ise siparişiniz ücretsiz kargo kapsamına geçecek ve tarafınıza herhangi bir kargo ücreti yansımayacaktır. 

Siparişiniz 20 desi üzerinde ise kargo ücreti Alıcı Ödemeli kapsamına geçer ve gönderinize ait kargo ücreti tarafınızca karşılanır

 

 
 

 


 

KAPIDA ÖDEME KARGO HİZMETİ
  • Kapıda ödeme hizmetimiz sadece Hammadde satışlarını kapsar. 
  • Kapıda ödeme hizmetimiz Yurt İçi kargo ile yapılmakta olup sadece nakit ödeme geçerlidir. 
  • Kapıda ödeme hizmet bedeli (kargo firmasınca tarafımızdan tahsil edilen) 9-TL dir. 
  • Kapıda ödeme hizmeti seçildiğinde ; kargo ücretimiz ; 10 desi'ye kadar 9-TL + kapıda ödeme hizmet bedeli 9-TL 18-TL / 15 desi'ye kadar 12-TL + kapıda ödeme hizmet bedeli 9-TL = 21-TL / 20 desi'ye kadar 16-TL + kapıda ödeme hizmet bedeli 9-TL 25-TLolarak ücretlendirilir. 
  • Kapıda ödeme hizmeti seçildiğinde ; 10 desi'yi geçmemek kaydı ile siparişinizin toplam tutarı 250-TL (kdv dahil) ve üzeri ise siparişiniz ücretsiz kargo kapsamına geçecek ve tarafınızca sadece kapıda ödeme hizmet bedeli olan 9-TL yansıyacaktır.   
  • Siparişiniz 20 desi üzerinde ise kargo ücreti Alıcı Ödemeli kapsamına geçer (gönderinizin kargo firmasınca desi değerlendirmesi yapılır ve kargo ücreti belirlenir) gönderinize ait kargo ücreti ve kapıda ödeme hizmet bedeli olan 9-TL kargo firmasınca tarafınızdan tahsil edilir.

 

KAPIDA ÖDEME SON BANNER