nesedukkani.com ve cevirimvar.com işbirliği ile 

 

Neşedükkanı Butik Sabun & Kokulu Taş & Butik Hediyelikler & Mum Malzemeleri ve Hobi Malzemeleri'nin resmi e-ticaret sitesi olan www.nesedukkani.com dan yapacağınız tüm alışverişlerinizde ;

Türkiye'nin ilk ve tek ISO sertifikalı Online Tercüme Bürosu olan Çevirimvar.com dan ihtiyaç duyacağınız katalog çevirileriniz ve lokalizasyon hizmetlerinde uygun fiyata kaliteli çeviri yaptırmak için bu iş ortaklığımızdan siz de yararlanın. Tüm çeviri ve tercüme hizmetlerini %15 indirimle alın.

 

Alanında uzman ve deneyimli tercümanlarıyla çeviri hizmeti sunan Çevirimvar, başta İngilizce ve Almanca olmak üzere birçok diğer dilde tercüme hizmeti sunuyor. Siz de talep ettiğiniz çeviriye sahip olmak için www.cevirimvar.com’u ziyaret edebilir ve çeviriniz hakkında ön bilgi alabilir ve kuponunuzu kullanarak hızlı ve kaliteli tercüme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Online platformu üzerinden saniyeler içerisinde üyelik gerektirmeksizin web sitesi çevirisi veya bastıracağınız kataloğun aynı formatta çevrilmesi için fiyat alabilir, indirimli hizmet için www.nesedukkani.com farkından yararlanabilirsiniz. Neşedükkanı ailesi olarak, Çevirimvar web sitesinde kullanabileceğiniz %15 indirim kuponunuz için siparişinizin tamamlanma aşamasında " sipariş notu " kısmına [ çevirimvar.com indirim kupon kodumu talep ediyorum ] yazmanız yeterlidir. 

 

Kampanya koşulları:

 

  • İndirim kodu Neşe Dükkanı müşterilerine, Neşe Dükkanı tarafından verilir.
  • İndirim kodu alt limit ve dil sınırlaması olmaksızın en fazla bir kez kullanılabilir.
  • Neşedükkanı ve Çevirimvar gerek gördüğünde katılım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

nesedukkani.com ve cevirimvar.com işbirliği ile  avantajlı hizmetin keyfini çıkarın